שמעון בן קימון - כל מה שצהוב

מזל טוב לבני מצווה

מזל טוב לבני מצווה 'נועם ישורון'

בבית הספר 'נועם ישורון' באופקים החליטו לעשות לבני מצווה - כיתות ז',  הפקה רחבת יריעה לילדים שהגיעו לגיל ההתבגרות. צוות בית הספר יחד עם וועד ההורים הפיקו שבוע של חוויות עבור התלמידים.
ביום שלישי התקיים מסע אופניים. ילדי כיתה ז' הגיעו למועדון האופניים המקומי ויחד יצאו לטיול מסביב לעיר אופקים, כשהם רכובים על אופניים. הטיול שארך 3 שעות יצר לילדים גיבוש, הזדהות עם המקום, נופי העיר וסביבתה.
המסע היה חלק משבוע שלם של חוויות, כשבכל יום עברו הילדים חוויה אחרת, הן בצד התורני - לימודי, והן בצד החוויתי כמו: סיור שורשים בירושלים, יום התנדבות בגני הילדים באופקים וערב הורים שכלל הצגה מקורית של הילדים, דרשות, ברכות ומצגות. ילדי בני מצווה של אפיקי ארץ "נועם ישורון" לא ישכחו את השנה הזו לעולם.

הילדים למדו דרך הרגליים על ערכים, חברות, בגרות והתמודדו עם אתגרים. מחנך הכיתה איציק אבו, שרכב עם תלמידיו: "צריך לתת לילדים למידה חוויתית כזו ולא להיתקע בכיתה כל הזמן. מה שהילדים הרוויחו פה זה דבר חשוב של ערכים דרך הרגליים". מברוק.

לבלוג של מועדון האופניים לחץ כאן

שיתוף

תגובות

פוסטים נוספים בבלוג
מפקד פיקוד הדרום, אלוף הרצי הלוי באיגרת לתושבי עזה
ארבע שנים חלפו מאז מבצע ''צוק איתן'' ואנו אחרי קיץ מתוח עם מספר ימים של חילופי אש, אזרחים וחיילים שנפגעו וחייל צה&... לפוסט המלא

חדשות העיר אופקים
סקר פורטל העיר
חניה בתשלום באופקים
הגיע הזמן שיהיה כאן סדר זה מוכיח שאופקים מתפתחת זה יפגע בעסקים פה זה לא תל אביב שיטה להגדלת קופת העירייה לסקרים נוספים
חדשות הקהילה
כל מה שחדש בקהילת שלנו
פינת הזכרון
משרות פנויות