המגזין | מקומון | פוליטיקה | עסקים | נדל"ן

מהם הטרנדים הכי מדוברים לעיצוב הבית?

טרנדים בעיצוב הבית משתנים במהירות ולפעמים קשה לעקוב אחריהם. רוצים לדעת מאיפה להתחיל? הנה כמה המלצות על ארון הזזה, שולחנות קפה, אי למטבח, נברשת תאורה וחיפוי לבנים

מעקב אחר טרנדים בעיצוב הבית יכול להיות משימה קשה. המגמות משתנות במהירות, הן מושפעות משינויים טכנולוגיים ויש גם הבדלים בין העדפות של מעצבי פנים ובעלי בתים פרטיים. הפתרון הוא להגיב במהירות ובעיקר לדעת מה מאפיין את הטרנדים האחרונים בענף. בנוסף, כדאי להגדיר את מסגרת התקציב לפני שבוחרים טרנדים ולחלק אותם לחדרים.

אז על מה כולם מדברים באולמות התצוגה של מעצבי הפנים המובילים? הנה 5 תשובות:

1. ארון הזזה

היתרון של ארונות הזזה בא לידי ביטוי בשילוב בין ערך אסתטי ופונקציונאלי. מצד אחד, החלוקה הפנימית בתוך הארון מאפשרת לחסוך במקום יקר ערך גם בדירות קטנות, בחדרי שינה או בחדרי ארונות. מצד שני, לארונות יש נוכחות דומיננטית ובעזרתם ניתן לשנות את סגנון העיצוב הקיים מהקצה אל הקצה.

2. שולחן קפה 3 חלקים

רהיטים מודולאריים מייצגים גם הם את הדור החדש בעיצוב הבית. בתוך הקטגוריה הזו, הרהיט הבולט ביותר הוא שולחן קפה 3 חלקים.

לכל חלק של השולחן גודל מעט שונה וניתן להכניס אותם אחד בתוך השני גם אם הסלון יחסית צפוף. כמו כן, מומלץ לשים לב בעיקר לשולחנות שבהם החלקים מעוצבים כמו טיפה אלגנטית.

3. אי למטבח

 טרנדים מדוברים לעיצוב הבית כוללים מטבע הדברים גם אפשרויות עיצוב יקרות יותר. בהקשר הזה צריך לציין את האופציה של אי למטבח, כפי שמעצבי פנים בוחרים לעשות בבתים גדולים.

האי משמש כמשטח עבודה, כפינת ישיבה וכשולחן אוכל ואפשר לשלב בתוכו מגירות אחסון ומדפים. עלות האי נקבעת לפי סוג חומרי הגלם שבהם משתמשים והאופציות נעות בין עץ מלא, אלומיניום ועץ סנדוויץ'.

4. נברשת תאורה

אחד הטרנדים המפתיעים של השנה האחרונה מחזיר למרכז הבמה את נברשת התאורה הגדולה והמאסיבית. יותר ויותר אנשים מגלים כיום את היתרונות של תאורה היקפית ואת האופן שבו ניתן להשיג אותה בעזרת נברשת גדולה בסלון.

מעבר לכך, נברשת תאורה מאפשרת לשנות את סגנון העיצוב הקיים בלי להיכנס לשיפוץ מאסיבי ויקר. קשה להתעלם מהנוכחות של נברשת תאורה ורק צריך לבחור אותה בהתאם לדרישות המשפחה ופיזור האור המבוקש בחלל.

5. חיפוי בריקים לקיר

בריקים, או בעברית לבנים, משתלבים על גבי קירות בסלון ובמטבח. אפשר להשתמש בהם כתחליף להדבקת טפט ולעיתים קרובות הם מקבלים עדיפות על חיפוי קרמיקה סטנדרטי.

בעזרת חיפוי בריקים ניתן להתכתב עם סגנון עיצוב כפרי וקלאסי, מה גם שיש לבנים בצבע לבן שמתאימות לסגנון עיצוב מודרני ומיניליסטי. בכל מקרה, מעניין לראות לאן הטרנד הזה יתפתח והאם הוא יגיע גם לחללי עבודה.

 

 

שיתוף

תגובות

עוד באותו נושא
מפלגת העבודה-גשר משיקה קמפיין באופקים
יו"ר מפלגת העבודה-גשר עמיר פרץ הציג את התכנית הכלכלית-חברתית של מפלגתו.  ... לכתבה המלאה

5 רעיונות לשבור את השעמום
כולנו מחכים לסוף השבוע כמו אוויר לנשימה ... לכתבה המלאה

דרום יציב: מה ניתן ללמוד מהבחירות לרשויות בדרום?
בעוד שבצפון רבים מראשי הערים הוחלפו, תושבי הדרום הביעו אמון במנהיגות המקומית ושלחו אותה לקדנציה נוספת. זהו סימן ברור למצבו החיובי ... לכתבה המלאה

חדשות העיר אופקים
סקר פורטל העיר
בחירות לכנסת ה- 22 - במי תבחרו הפעם?
מחל- הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו פה - כחול לבן בראשות בני גנץ ויאיר לפיד שס - התאחדות הספרדים שומרי תורה ג- יהדות התורה והשבת אגודת ישראל – דגל התורה ודעם - הרשימה המשותפת חד"ש, רע"ם, תע"ל, בל"ד אמת - העבודה–גשר - עמיר פרץ ואורלי לוי אבקסיס ל' -ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן טב - ימינה בראשות איילת שקד מרצ - המחנה הדמוקרטי בהנהגת הורוביץ, שפיר וברק כף - עוצמה יהודית בראשות איתמר בן-גביר לסקרים נוספים
חדשות הקהילה
כל מה שחדש בקהילת שלנו
פינת הזכרון
משרות פנויות