המגזין | מקומון | פוליטיקה | עסקים | נדל"ן

מהם הטרנדים הכי מדוברים לעיצוב הבית?

טרנדים בעיצוב הבית משתנים במהירות ולפעמים קשה לעקוב אחריהם. רוצים לדעת מאיפה להתחיל? הנה כמה המלצות על ארון הזזה, שולחנות קפה, אי למטבח, נברשת תאורה וחיפוי לבנים

מעקב אחר טרנדים בעיצוב הבית יכול להיות משימה קשה. המגמות משתנות במהירות, הן מושפעות משינויים טכנולוגיים ויש גם הבדלים בין העדפות של מעצבי פנים ובעלי בתים פרטיים. הפתרון הוא להגיב במהירות ובעיקר לדעת מה מאפיין את הטרנדים האחרונים בענף. בנוסף, כדאי להגדיר את מסגרת התקציב לפני שבוחרים טרנדים ולחלק אותם לחדרים.

אז על מה כולם מדברים באולמות התצוגה של מעצבי הפנים המובילים? הנה 5 תשובות:

1. ארון הזזה

היתרון של ארונות הזזה בא לידי ביטוי בשילוב בין ערך אסתטי ופונקציונאלי. מצד אחד, החלוקה הפנימית בתוך הארון מאפשרת לחסוך במקום יקר ערך גם בדירות קטנות, בחדרי שינה או בחדרי ארונות. מצד שני, לארונות יש נוכחות דומיננטית ובעזרתם ניתן לשנות את סגנון העיצוב הקיים מהקצה אל הקצה.

2. שולחן קפה 3 חלקים

רהיטים מודולאריים מייצגים גם הם את הדור החדש בעיצוב הבית. בתוך הקטגוריה הזו, הרהיט הבולט ביותר הוא שולחן קפה 3 חלקים.

לכל חלק של השולחן גודל מעט שונה וניתן להכניס אותם אחד בתוך השני גם אם הסלון יחסית צפוף. כמו כן, מומלץ לשים לב בעיקר לשולחנות שבהם החלקים מעוצבים כמו טיפה אלגנטית.

3. אי למטבח

 טרנדים מדוברים לעיצוב הבית כוללים מטבע הדברים גם אפשרויות עיצוב יקרות יותר. בהקשר הזה צריך לציין את האופציה של אי למטבח, כפי שמעצבי פנים בוחרים לעשות בבתים גדולים.

האי משמש כמשטח עבודה, כפינת ישיבה וכשולחן אוכל ואפשר לשלב בתוכו מגירות אחסון ומדפים. עלות האי נקבעת לפי סוג חומרי הגלם שבהם משתמשים והאופציות נעות בין עץ מלא, אלומיניום ועץ סנדוויץ'.

4. נברשת תאורה

אחד הטרנדים המפתיעים של השנה האחרונה מחזיר למרכז הבמה את נברשת התאורה הגדולה והמאסיבית. יותר ויותר אנשים מגלים כיום את היתרונות של תאורה היקפית ואת האופן שבו ניתן להשיג אותה בעזרת נברשת גדולה בסלון.

מעבר לכך, נברשת תאורה מאפשרת לשנות את סגנון העיצוב הקיים בלי להיכנס לשיפוץ מאסיבי ויקר. קשה להתעלם מהנוכחות של נברשת תאורה ורק צריך לבחור אותה בהתאם לדרישות המשפחה ופיזור האור המבוקש בחלל.

5. חיפוי בריקים לקיר

בריקים, או בעברית לבנים, משתלבים על גבי קירות בסלון ובמטבח. אפשר להשתמש בהם כתחליף להדבקת טפט ולעיתים קרובות הם מקבלים עדיפות על חיפוי קרמיקה סטנדרטי.

בעזרת חיפוי בריקים ניתן להתכתב עם סגנון עיצוב כפרי וקלאסי, מה גם שיש לבנים בצבע לבן שמתאימות לסגנון עיצוב מודרני ומיניליסטי. בכל מקרה, מעניין לראות לאן הטרנד הזה יתפתח והאם הוא יגיע גם לחללי עבודה.

 

 

 

 

 

שיתוף

תגובות

עוד באותו נושא
אושר תקציב עיריית אופקים: 226 מיליון שח
ראש העיר איציק דנינו מרוצה: "גם בשנה מורכבת זו, בה תקציב המדינה טרם אושר, הצלחנו להגדיל את תקציב הרשות ב-10 מלש"ח" ... לכתבה המלאה

מצטיינים בעיריית אופקים
6 עובדי עירייה קיבלו תעודות הצטיינות ומענק של 2,000 שקלים לכל מצטיין ... לכתבה המלאה

תוכנית חדשה להבאת כח אדם רפואי לפריפריה
תוכנית הרפואנים שתפעל בדרום תספק תמריצים ייחודים לצרכיהם בכל אחד משלבי הלימוד וההתמחות ותעזור בנושא המחסור החריף בכוח אדם רפואי בפ... לכתבה המלאה

חדשות העיר אופקים
סקר פורטל העיר
בחירות שלישיות
קטסטרופה אותן תוצאות זה המציאות לסקרים נוספים
חדשות הקהילה
כל מה שחדש בקהילת שלנו
פינת הזכרון
משרות פנויות